Álláshirdetés – Irodai munkatárs

Tokaj borvidék egyik vezető borászataként, megújuló 𝐜𝐬𝐚𝐩𝐚𝐭𝐮𝐧𝐤𝐛𝐚 ambiciózus *irodai munkatársat keresünk.

Immár több, mint 30 éve Zemplénben meghatározó a jelenlétünk, 2022-ben pedig itthon, a legeredményesebb borászati díjával illették a birtokot. Fejlődésünk következő lépcsőfokaként szakmailag elhivatott kollégával kívánunk együtt dolgozni.

Irodai munkatárs

Feladatok

  • Az irodai kollégák napi munkájának támogatása
  • Szerződések és iratok rendszerezése, digitalizációja
    – egyéb adminisztratív és irattározási feladatok
  • Vinotéka üzemeltetése
  • Vendégek, vásárlók fogadása

Feltétel

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű biztos számítástechnikai ismeretek
  • Legalább 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Munkavégzés:

Hétfőtől péntekig történik a munkavégzés 9-17 óra között
A munkavégzés helye: 3950 Sárospatak, Nagy Lajos út 23-25.

Jelentkezni a birtokon, személyesen vagy a info@pajzos.com email címen van lehetőség.
Pajzos Tokaj

A honlap reCAPTCHA védelemmel van ellátva. Google Adatvédelmi Irányelvek

Tetszett a bejegyzés? Oszd meg az ismerőseiddel!

Válogatott tételek

Borok